Probiotikum Vetom 2

22.00

Baktérie Bacillus amyloliquefaciens, ktoré sa množia prevažne v hrubom čreve, vylučujú proteolytické, Amylolytické, celulolytických enzýmy, biologicky aktívne látky, ktoré inhibujú rast a vývoj patogénnych a podmienene patogénnych mikroorganizmov. V dôsledku tohto procesu je normalizované črevné mikrobiálne zloženie, črevná stena je vyčistená od nestráviteľných zvyškov potravy, ktoré bránia aktívnemu vylučovanie toxínov z tela, telo je plynulé zásobené biologicky aktívnymi látkami a živinami. Pod vplyvom normalizácie vetomom 3 sa upravuje: metabolizmus, trávenie a absorpcie biologicky aktívnych zložiek potravy v gastrointestinálnom trakte.

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí
Kategórie:

Popis

Zloženie

1 dávka (1 kapsula) obsahuje: kukuričný extrakt – 133 mg; zemiakový škrob -100 mg; sacharóza (práškový cukor) – 67 mg; suché kultúry probiotických mikroorganizmov Bacillus amyloliquefaciens Kmeň VKPM B-10642 (DSM 24614), Bacillus amyloliquefaciens Kmeň VKPM B-10643 (DSM 24615), 1×109 CFU / g – 30 mg.

Popis

Baktérie Bacillus amyloliquefaciens, ktoré sa množia prevažne v hrubom čreve, vylučujú proteolytické, Amylolytické, celulolytických enzýmy, biologicky aktívne látky, ktoré inhibujú rast a vývoj patogénnych a podmienene patogénnych mikroorganizmov. V dôsledku tohto procesu je normalizované črevné mikrobiálne zloženie, črevná stena je vyčistená od nestráviteľných zvyškov potravy, ktoré bránia aktívnemu vylučovanie toxínov z tela, telo je plynulé zásobené biologicky aktívnymi látkami a živinami. Pod vplyvom normalizácie vetomom 3 sa upravuje: metabolizmus, trávenie a absorpcie biologicky aktívnych zložiek potravy v gastrointestinálnom trakte. Pod vplyvom Vetomu 2 sa normalizuje metabolizmus, trávenie a absorpcie biologicky aktívnych zložiek potravy v gastrointestinálnom trakte.

Oblasti použitia

Odporúča sa ako biologicky aktívna prísada do potravín ako ďalší zdroj probiotických mikroorganizmov pre zlepšenie fungovania gastrointestinálneho traktu a obnovenie črevnej mikroflóry.

Spôsob aplikácie preventívne

Kontraindikácie

Individuálne intolerancia k zložkám prípravku.

Zvláštne inštrukcie

Použitie počas tehotenstva a laktácie je možné po konzultácii s lekárom.
Neovplyvňuje schopnosť viesť vozidlo alebo potenciálne nebezpečné mechanizmy.

Podmienky skladovania

Skladujte pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75% a teplote najviac 30 ° C.
Uchovávajte mimo dosahu detí.

Čas použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby.
Nepoužívajte po dátume exspirácie.
Doplnok Vetom 2 nie je liek.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.200 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Probiotikum Vetom 2”