Program na zlepšenie zraku

36.50

  • Vodný roztok propolisu
  • Visio dražé tobolky
  • Očné kvapky Oculocin Propo
  • Krém s včelím jedom Apicole

Nie je na sklade

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí
Kategórie:

Popis

 

Do programu „Zlepšenie zraku“ zostaveného podľa odporúčaní ruského profesora Vladimíra Georgieviča Ždanova na úľavu unaveným či podráždeným očiam sme zaradili produkty Propolis Aqua 30% A.P.V., Visio dražé, Oculocin  a Apicole.

  • Propolis je silný antioxidant, ktorý napomáha zbaviť telo a oči voľných radikálov, ktoré stoja za mnohými zápalovými procesmi v tele, a teda i zrakového aparátu.
  • VISIO dražé – granule pergy obalené v extrakte z čučoriedky – obsahuje karotenoidy, ktoré okrem iného pomáhajú uchovávať zdravú kožu, sliznice, srdce, cievy a oči a chránia tiež pred škodlivým vplyvom UV žiarenia. Obsahuje tiež omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý vývoj mozgu a nervového systému a sú to najhojnejšie zastúpené polynenasýtené tuky v mozgu a sietnici oka. Nesmieme zabudnúť na v čučoriedkach hojne zastúpené antokyaníny a myrtilín. Antokyaníny zamedzujú oxidačnému stresu, čím bránia predčasnému starnutiu buniek, čo sa najčastejšie prejavuje práve na zraku. Myrtilín pozitívne vplýva na pružnosť ciev v očiach a vyživuje priamo receptory zodpovedné za videnie v šere. Spomenieme ešte, že jednou z vlastností pergy je aj schopnosť odstraňovať únavu očí. (Odporúčame začať užívať Visio dražé v menších dávkach – 3 guličky – a dávku do konečných 7 guličiek zvyšovať postupne.)
  • Očné kvapky Oculocin Propo, ktorých účinnými látkami sú propolis, harmanček a aloe vera oku uľavia a hydratujú a pomáhajú odstrániť podráždenie a zápaly.
  • Krém s včelím jedom Apicole, ktorý odporúčame večer vmasírovávať do okolia oka, rozprúdi v mieste aplikácie krv v žilách i kapilárach, a tak pomôže biologicky aktívnym látkam z ostatných produktov efektívne sa dopraviť na „miesto určenia“. Kvôli prítomnosti včelieho jedu sa pri masáži krém nesmie dostať do oka!

Produkty zaradené do programu Oči odporúčame užívať po dobu min. 2 – 3 mesiacov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Program na zlepšenie zraku”