Probiotikum Vetom 2.26

22.00

Biologicky aktívna látka vetom 2.26 sa používa ako dodatočný zdroj probiotických mikroorganizmov pre regeneráciu ľudského tela.Účinok sa prejavuje vďaka vlastností baktérií Bacillus subtilis, ktoré sa množia prevažne v hrubom čreve, vytvárajú proteolytické, Amylolytické, celulolytické enzýmy; interferón a-2 ľudský leukocyt; bacitracín, potláčajúce rast a vývoj patogénnej a oportúnnej mikroflóry;  Pretože tento proces prevádza črevné mikrobiálne prostredie na zodpovedajúce evolučne súčasnú normu, očistí sa črevná stena od nestráviteľných zvyškov potravín, čo podporuje aktívny odvod toxínov z tela, plynulé zásobenie biologicky aktívnymi látkami a živinami. Pod vplyvom vetom 2.26 sa normalizuje trávenie, absorpcia a metabolizmus železa, vápnika, tukov, bielkovín, sacharidov, triglyceridov, aminokyselín, dipeptidov, cukrov, soli žlčových kyselín, kyslosť média v gastrointestinálnom trakte. Aplikácia prípravku vetom 1.23 pomáha ľudskému telu udržiavať zdravie.

Na sklade

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí
Kategórie:

Popis

Zloženie

Kukuřičný extrakt fermentovaný baktériami rekombinantného kmeňa Bacillus subtilis VKPM B-10641 (DSM 24613) a Bacillus amyloliquefaciens Kmen VKPM B-10643 (DSM 24615), chloridu sodného, destilovaná voda.

Popis

Biologicky aktívna látka vetom 2.26 sa používa ako dodatočný zdroj probiotických mikroorganizmov pre regeneráciu ľudského tela.Účinok sa prejavuje vďaka vlastností baktérií Bacillus subtilis a Bacillus amyloliquefaciens, ktoré sa množia prevažne v hrubom čreve, vytvárajú proteolytické, Amylolytické, celulolytické enzýmy; interferón a-2 ľudský leukocyt; bacitracín, potláčajúce rast a vývoj patogénnej a oportúnnej mikroflóry;  Pretože tento proces prevádza črevné mikrobiálne prostredie na zodpovedajúce evolučne súčasnú normu, očistí sa črevná stena od nestráviteľných zvyškov potravín, čo podporuje aktívny odvod toxínov z tela, plynulé zásobenie biologicky aktívnymi látkami a živinami. Pod vplyvom vetom 1.23 sa normalizuje trávenie, absorpcia a metabolizmus železa, vápnika, tukov, bielkovín, sacharidov, triglyceridov, aminokyselín, dipeptidov, cukrov, soli žlčových kyselín, kyslosť média v gastrointestinálnom trakte. Aplikácia prípravku vetom 1.23 pomáha ľudskému telu udržiavať zdravie.

Oblasti použitia

Odporúča sa ako biologicky aktívne prísada do potravín ako ďalší zdroj probiotických mikroorganizmov pre zlepšenie fungovania gastrointestinálneho traktu a obnovenie črevnej mikroflóry.

 

Interakcie s inými prípravkami

 

Vetom 2.26 zvyšuje účinnosť prípravkov a znižuje ich negatívne vedľajšie účinky na ľudské telo. Prípravok Vetom 1.23 by sa nemal užívať perorálne spolu s antibiotikami a inými liekmi založenými na probiotických mikroorganizmoch.Je prípustné používať Vetom 2.26 spolu s antibiotikami rôznymi spôsobmi a metódami ich podávanie. Poraďte sa pri užívaní Vetom 2.26 s liekmi s lekárom.

 

Kontraindikácie

 

Individuálne intolerancia k zložkám lieku.

zvláštne inštrukcie

Použitie počas tehotenstva a laktácie je možné po konzultácii s lekárom.
Neovplyvňuje schopnosť viesť vozidlo alebo potenciálne nebezpečné mechanizmy.

podmienky skladovania

Skladujte pri teplote (0-10) ° С. Preprava a dočasné skladovanie pri teplote 10 ° C až 30 ° C vrátane po dobu 18 dní je povolené.
Po otvorení fľaše sa má liek uchovávať najviac 1 týždeň pri teplote 0 až 10 ° C.

Čas použiteľnosti 2 roky od dátumu výroby.
Nepoužívajte po dátume expirácie.
Doplnok vetom 2.26 nie je liek.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.200 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Probiotikum Vetom 2.26”

Možno by sa Vám páčilo…