Anti-parazit 120 tbl.

27.00

 • Unikátny produkt s protiparazitálnymi účinkami.
 • Originálna receptúra
 • Obsahuje výťažky bylín vypestovaných na Slovensku

Nie je na sklade

Pridať do zoznamu prianí
Pridať do zoznamu prianí

Popis

Zloženie :

 • Orech kráľovský, kôra plodu – Juglans regia L.

Kôra plodu orecha kráľovského pôsobí na viac ako 200 druhov parazitov. Užíva sa pri dezinfekcii kože, vypadávaní vlasov a na podporu funkcie štítnej žľazy.

 • Klinček voňavý, kvet – Syzygium aromaticum L.

Pôsobí proti parazitom. Má výrazné dezinfekčné a miestne znecitlivujúce účinky. Dezinfikuje dýchacie cesty, lieči prieduškové zápaly. Povzbudivo ovplyvňuje činnosť srdcového svalu.

 • Palina obyčajná, vňať – Artemisia vulgaris L.

Pôsobí proti parazitom. Obsahuje jód, zlepšuje metabolizmus, užíva sa pri dráždivom hrubom čreve, pôsobí ako tonikum a antisklerotikum, taktiež podporuje trávenie a tvorbu žalúdočných štiav.

 • Mäta pieporná, vňať – Mentha piperita

Je vhodná na liečenie žalúdočných a žlčníkových kolikov,  na zvýšenie tvorby žalúdočných štiav a žlče, plynatosť, ochorenia dýchacích ciest. Má protizápalové a dezinfekčné účinky.

 • Zemežlč menšia, vňať – Centaurium erythaea

Pôsobí proti parazitom. Užíva sa pri nechutenstve, žalúdočných problémoch, pri zlom trávení. Tiež pri ochorení pečene a ako pomocný liek pri cukrovke.

 • Tekvica obyčajná, semeno – Cucurbita pepo

Je odporúčaným a používaným prostriedkom proti črevným parazitom. Zabezpečuje normálne funkcie dýchacieho systému, imunity. Udržiava stálu hladinu cukru a cholesterolu v krvi, normálnu činnosť srdca. Slúži ako účinný antioxidant a umožňuje bezproblémovú činnosť čriev.

 • Materina dúška obyčajná (tymian) – Thymus serpyllum 

Pôsobí proti stafylokokom, streptokokom a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekčné účinky. Užíva sa pri pásovom opare a ochoreniach pľúc, priedušiek a pri kašli.

 • Ďumbier lekársky – Zingiber officinale

Stimuluje krvný obeh, zlepšuje periférne prekrvenie, zmierňuje nadúvanie a koliky. Navodzuje potenie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje kinetóze. Užíva sa pri celkovej vyčerpanosti, nedostatku energie, stimuluje pľúca pri infekciách a zbavuje telo parazitov.

 • Sladké drievko, hladkoplodé, koreň – Glycyrrhiza glabra

Pôsobí proti parazitom. Extrakt sladkého drievka má špeciálne protizápalové účinky, podobné účinkom glukokortikoidov, hormónov kôry nadobličiek. Podporuje aj vykašliavanie, pôsobí tiež ako mierne preháňadlo, je vhodný pri žalúdočných vredoch, vredoch dvanástnika.

 • Pamajorán obyčajný, plod – Origanum vulgare

Pôsobí proti parazitom. Vďaka vysokému obsahu éterických olejov tymol zlepšuje vykašliavanie a je teda vhodný aj pri nachladnutí. Ukľudňuje nervy pri podráždenosti. Ukľudňujúco pôsobí aj na hladké svalstvo celého organizmu a odstraňuje kŕče. Slúži aj ako antimykotikum nielen na ženských orgánoch a zbavuje telo plesní.

 • Fenikel obyčajný, plod – Foeniculi vulgare Miller

Je to výborné sekrétolytikum, uľahčuje vykašliavanie, tlmí kŕče, nadúvanie, zlepšuje trávenie a tvorbu mlieka. Podporuje trávenie a upokojuje.

 

Ľudský organizmus je často napádaný množstvom parazitov, ktoré narúšajú vnútornú rovnováhu tela. 

 

Zoznam najčastejších príznakov a symptómov, ktoré parazity vyvolávajú:

 

– zápcha alebo hnačky

– vetry a kŕče v bruchu

– bolesti kĺbov a svalov

– chudokrvnosť

– alegie

– ochorenia kože

– chronické vypadávanie vlasov

– nervozita

– nespavosť

– škrípanie zubami počas spánku

– chronická únava

– poruchy imunitného systému

– nočná nervozita

– bolesti v brušnej dutine

– depresie

– arytmia

– vyrážky na pokožke

– časté infekcie dýchacích ciest, ktoré môžu byť vyvolané prítomnosťou lariev i dospelých parazitov vo vedľajších nosných i čelných dutinách resp. v prieduškách či pľúcach

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.200 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Anti-parazit 120 tbl.”