Nové antigénové testy v našom e-shope.

Na sociálnych sieťach sa rozbehla veľká diskusia potom, čo Slovenská lekárska únia špecialistov zverejnila túto výzvu Vláde Slovenskej republiky, ale aj všetkým občanom, počnúc zriaďovateľmi škôl, pokračujúc podnikateľmi, duchovnými, majiteľmi hotelov a reštaurácií, teda všetkými, ktorí sú viac, alebo menej postihnutí opatreniami úradov, vrátane Úradu vlády SR v súvislosti s pandémiou, ktorá ničí našu ekonomiku, zdravie a vzdelanie našich detí. Z výzvy, ktorú si môžete prečítať na tomto linku vyberám nasledovné:

Plne sa stotožňujeme s názorom vlády, že treba prijať razantné opatrenie na zvládnutie koronakrízy. Jednou z možností sú plošné testovania. Existuje možnosť, ktorá je široko využívaná v Rakúsku a v Nemecku. Jedná sa o bezkontaktné antigénové testy zo slín.

Tieto bezkontaktné antigénové testy nestresujú deti a občanov! Preto odporúčame tieto testy na celoplošné testovanie populácie. Tieto testy majú potenciál znovu obnoviť medziľudské kontakty a ekonomické vzťahy spoločnosti.

Doterajšia izolácia ľudí je zodpovedná za obrovský nárast psychických ochorení a samovrážd. Ani najväčším pustovníkom a mystikom sa nie vždy darilo vydržať v samoizolácii dlhší čas. Psychický stav spoločnosti je extrémne kritický.

Vyššie uvedenými bezkontaktnými antigénovými testami zo slín je možné vyšetriť aj tú časť populácie, ktorá sa nemôže podrobiť paličkovému antigénovému testovaniu z dôvodu kontraindikácie alebo výhrade vo svedomí podľa ustanovenia čl. 24 Ústavy Slovenskej republiky. A tým môžeme v maximálnej miere eliminovať riziko prenosu infekcie SARS-CoV-2 v celej populácii.

Obaja s manželkou máme vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, manželka dokonca v dvoch oboroch, Biológia a Výživa ľudí, momentálne obaja pracujeme na našich PhD., a keď sme pred rokmi zakladali tento e-shop, dohodli sme sa, že budeme hľadať spôsoby, ako pomáhať ľuďom v ceste za zdravím. Keď prišli testovania paličkovými testami, zistili sme, že spadáme obaja do výnimiek, pretože obaja máme práve nosohltan nevhodný na akékoľvek zákroky, jeden z nás ho má dokonca operovaný. Asi ako všetci, ktorí sa nemohli testovať viete, aké nepríjemné to je, keď následne na Vás, ako na zdravého človeka, ľudia pozerajú ako na nebezpečenstvo, pretože nemáte modrý alebo biely papier, ale ste tie čierne ovce s tou výnimkou. Preto sme hľadali možnosti ako pomôcť aj iným, ktorí nemôžu, alebo pre výhradu vo svedomí nechcú podstúpiť pre podľa môjho názoru pre ľudskú dôstojnosť ponižujúci test zavedením dlhej paličky hlboko do nosohltana. Napriek tomu, že už aj ministerstvo zdravotníctva publikovalo spôsoby liečby SARS-CoV-2 link , ako aj hovoria o vitamínoch link priamo z ministerstva a pán Minister Krajčí hovoril niekoľkokrát o Vitamíne D3, a napriek tomu, že liečba látkou Ivermektín má podľa mainstreamu dobré výsledky link a doc. MUDr. Pavol Torok, CSc. o kombinácii Ivermektínu a Vitamínov D3 s kyselinou L-Askorbobou na úspešnú liečbu SARS-CoV-2 hovorí v tomto článku link, kde spomína 85 percentnú úspešnosť liečby, predstavte si, že by sme mali 85 percentnú úspešnosť protokolu a postupu pri liečbe rakoviny…. Napriek tomuto všetkému stále pokračujú testovania. Po rokovaní na jednom mestskom úrade si tamojší prednosta povzdychol, že ešte že má mesto výbornú poistku, pretože po jednom zbabranom odbere človek niekoľko dní krvácal z nosa veľmi silne a že to mesto rieši práve cez poistenie…

No a teraz, prečo Vám píšem takýto dlhý článok… Hľadali sme od novembra 2020, dodávateľov iných antigénových testov ako tých paličkových nebolo. Dokonca rakúsky dodávateľ s nami odmietol úplne komunikovať, pretože tento typ testov dodával LEN do zdravotníckych zariadení a do nemocníc pre lekársky personál. Takže nakoniec sa nám podarilo, a vďaka Bohu za to, identifikovať s pomocou veľa dobrých ľudí, dodávateľa na Slovensku. Je ním B2B Services a táto spoločnosť nám vyšla v ústrety a dodala testy po jednom kuse aj po 20 kusov.

Prešli sme všetky vyhlášky, keďže nám písali ľudia, že veď ale sú povolené len RT=PCR a antigénové testy. Áno, RT-PCR o ktorých už tvrdí WHO, že sa nedajú s nimi diagnostikovať ochorenia SARS-CoV-2 bez sprievodného klinického obrazu v tomto článku je link aj s vysvetlením Slovenskej lekárskej únie špecialistov. A potom sú vo vyhláške antigénové testy, ktoré musia mať povolenie na území Európskeho spoločenstva.

Špecifikácia našich ANTIGÉNOVÝCH slinových rýchlotestov je uvedená pri každom z našich produktov link a link , kde je uvádzaná vysoká citlivosť až 93,94% , spoľahlivosť > 99% a výsledky testu už za 10 minút, a dôležité je aj to, že naše testy majú tento certifikát so spĺňaním požiadaviek Directive 98/79/ES, na ktorú je tu link. Držiteľ prihlásenia produktu v Európskej únii je spoločnosť Luxus Lebenswelt GmbH a po registrácii bol tento test povolený na používanie v Európskej únii.

Takže, keď si kúpite test, vezmite si ho s týmto článkom a vytlačeným certifikátom ku ktorémukoľvek lekárovi, na MOM a nie je dôvod, aby Vám test certifikovaný v EU niekto odmietol urobiť. Vo vyhláškach vo Vestníku Vlády SR je zadefinovaný antigénový test. Ak Vás test napríklad odmietne urobiť lekár, nájdite si lepšieho, ktorý chápe, že telesné a psychologické mučenie zavádzaním zbytočne invazívnych testov, nie je medicína…

Prajeme Vám veľa zdravia a šťastia

Ing. Miroslav Sagan

Majiteľ spoločnosti Lean Enterprise Slovakia s.r.o